Jak marka Philipiak promuje zdrowy styl życia?

Marka Philipiak znana jest w Polsce, jak i na świecie z produkcji naczyń i garnków wysokiej jakości. Garnki wykonane ze szlachetnej stali nierdzewnej umożliwiają w wyjątkowo prosty sposób przyrządzanie posiłków bez użycia soli, tłuszczu i wody – wszystko po to, by zachować w nim maksimum wartości odżywczych. Ale produkcja i sprzedaż garnków to nie jedyna misja tej marki. Chcąc zmienić styl życia ludzi poprzez produkcję i dystrybucję wysokiej jakości sprzętu kuchennego, starają się też zwracać uwagę, dlaczego warto zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze oraz jak to zrobić. Tak zrodziła się idea spotkań znanych jako Obiady Czwartkowe. Jak przebiegają te spotkania? Kto na nich gości?

spotkania czwartkowe przy zastawionym stole

Obiady Czwartkowe marki Philipiak – spotkania na najwyższym poziomie

Obiady Czwartkowe to coś więcej niż spotkania towarzyskie z gotowaniem i promocją produktów Philipiak w tle. To organizowane regularnie od wielu lat spotkania mające na celu aktywną promocję zdrowego trybu życia. Prestiżu nadaje im zawsze miejsce, w którym się odbywają – są to zazwyczaj najbardziej ekskluzywne warszawskie restauracje.

Gośćmi Obiadów Czwartkowych są osoby ze świata telewizji, sportu, sztuki i kultury, które znane są z aktywnego trybu życia i zdrowego odżywiania. Chętnie dzielą się one swoją wiedzą, doświadczeniem i radami w tym zakresie. Nad wartością merytoryczną dyskusji czuwają lekarze oraz dietetycy. Dzięki temu program spotkania jest profesjonalny. Głównym i chyba najprzyjemniejszym punktem Obiadów Czwartkowych jest gotowanie i degustacja posiłków. Przyrządzane są one oczywiście w garnkach i naczyniach marki Philipiak, a szefem kuchni jest Karol Okrasa. To człowiek od lat związany ze środowiskiem gastronomicznym, jak i marką Philipiak. Autor książek kucharskich, właściciel restauracji, ale przede wszystkim pasjonat zdrowej kuchni. Chętnie pokazuje, że zdrowe gotowanie wcale nie musi być ani kosztowne, ani skomplikowane. Wystarczy zainwestować w dobrej jakości wyposażenie kuchenne, a reszta przyjdzie sama.

Goście Obiadów Czwartkowych

Spora część osób zapraszanych na Czwartkowe Obiady to Ambasadorzy Zdrowej Kuchni Philipiak – jest nim chociażby sam Karol Okrasa. Na Obiadach Czwartkowych regularnie bywają:

  • Magdalena Wójcik, aktorka i prowadząca program „Jem i chudnę” na antenie Polsat Cafe;
  • Małgorzata Foremniak – aktorka;
  • Monika Mrozowska – aktorka, autorka książek kucharskich i bloga kulinarnego;
  • Violetta Kołakowska – aktorka, modelka, stylistka i mama;
  • Agnieszka Cegielska – prezenterka telewizyjna i radiowa;
  • Julia Pietrucha – aktorka telewizyjna i teatralna, piosenkarka;
  • Karolina Malinowska – modelka i mama;
  • Małgorzata Pieczyńska – aktorka.

Każda z wymienionych osób jest w jakiś sposób aktywnie zaangażowana w propagowanie zdrowego stylu życia. Nie chodzi wyłącznie o zdrową dietę, ale także higienę psychiczną, zdrowy sen, unikanie stresu, sport oraz zdrowe żywienie najmłodszych. Więcej ciekawych informacji o marce Philipiak i ich Obiadach Czwartkowych znajdziecie TUTAJ.

Leave a Comment