Najlepsza pizza w Warszawie – gdzie ją zjeść?

Będąc przejazdem w stolicy Polski nie trudno o bardziej uniwersalne danie niż pizza, która może uświetnić dowolny typ spotkania. Z łatwością zadecydujemy też o rodzaju ciasta czy ilości dodatków i sosów. Problem stanowi jedynie miejsce jej zamówienia. Na planie miasta nie brakuje punktów, gdzie mona ją zjeść. Dzisiaj zdradzimy jednak, gdzie serwowana jest najlepsza pizza w Warszawie i co za tym przemawia.

Pizza – królowa dań na każdą okazję

Danie to znane i obecne jest praktycznie w każdej kuchni świata, a lokali, w których można je zjeść, wciąż przybywa. Nie ma w tym nic dziwnego. Placek wypełniony po brzegi ulubionymi dodatkami i podawany z wymyślnymi sosami potrafi uświetnić niejedno spotkanie. Zaserwowany z winem i lekką sałatką, a do tego podany na eleganckich talerzach sprawdzi się, jako danie główne każdej kameralnej czy bardziej poważnej imprezy. Z kolei pizza spożywanaw towarzystwie piwa, soków i chrupiących przekąsek to idealny dodatek do mniej oficjalnych spotkań w gronie przyjaciół czy najbliższych.

Najlepsza pizza w Warszawie jest tylko jedna!

Według opinii niektórych specjalistami w przygotowywaniu idealnej pizzy są Włosi. Jednak będąc w Warszawie, możemy zjeść równie pyszne danie. Trzeba jednak wiedzieć, gdzie je zamówić, co wbrew pozorom nie jest wcale takie proste. Można się o tym przekonać, wpisując hasło pizzeria Warszawa. Liczba dostępnych lokali powoduje pewne zagubienie, zwłaszcza, gdy jest się w mieście pierwszy raz. My ułatwimy Wam wybór, wskazując miejsce słynące z pizzy o takim smaku, jaki serwują sami Włosi. Zatem…

…gdzie można zjeść najlepszą pizzę w Warszawie?

Wybór może być tylko jeden, czyli Domino’s Pizza. To amerykańska sieć słynnych na całym świecie i obecnych w 85 krajach pizzerii o doskonałej renomie i długiej – bo blisko 57-letniej – historii istnienia. W Warszawie pierwszy lokal powstał w 2011 roku i wciąż cieszy się nieustającym zaufaniem zadowolonych klientów. Kluczem do sukcesu stały się jednak nie tylko pyszne placki – zawsze świeże, dobrze wypieczone i przyjemnie chrupiące. Za popularnością Domino’s Pizza stoją również atrakcyjne promocje, o czy możemy przekonać się, chociażby wchodząc na tę stronę: http://www.entuzjascipizzy.pl/ . Za jej pośrednictwem można też złożyć zamówienie. Warto też założyć na niej od razu własne konto, dzięki czemu realizacja kolejnych zamówień będzie przebiegała jeszcze szybciej i sprawniej.

Co takiego ma w sobie pizza z Domino’s?

Wyróżnia ją niemal wszystko. Przede wszystkim smak, za który odpowiadają nie tylko umiejętności kucharzy, ale także starannie dobierane składniki. Właściciele dokładają wszelkich starań, by były one zawsze świeże. Pozyskują je od zaufanych dostawców. Korzystają też tylko z takich dodatków, co do których jakości są pewni, jak na przykład oryginalna mozzarella Galbani.

Warto też podkreślić, że Domino’s szczyci się samodzielnie opracowaną formułą sosu pomidorowego. Jego receptura, jak i sposób przygotowania są ściśle strzeżone przez pracowników. Sekret popularności tej pizzy tkwi również w technologii wytwarzania ciasta, które zanim wyląduje w piecu, dojrzewa 48 godzin. Dzięki temu można się cieszyć jego kruchością, równomiernym wyrośnięciem, ale również przyjemną dla oka złoto-brązową barwą.

Poza tym w menu znajdziemy wiele unikalnych kompozycji, jak na przykład pizza Leśne Smaki z kiszoną kapustą, kiełbasą Myśliwską i…rozmarynem czy Góralska Fantazja w której znajdziemy ser z żurawiną i przepyszną prawdziwą szynkę. Za ich powstaniem stoi pomysłowy Damian Kordas – finalista Master Chefa. Najlepsza pizza w Warszawie gwarantuje też krótki okres oczekiwania na jej przygotowanie, za co odpowiada doświadczenie i wprawa kucharzy. Przeciętnie czeka się na nią ok. 15-20 minut. Co ważne – jeśli zdecydujemy się na zamówienie z dostawą, również możemy spodziewać się szybkiego dostarczenia.

Słowem podsumowania: jeżeli jesteście przejazdem w Warszawie bądź zamierzacie w niej nieco dłużej zabawić, to koniecznie wstąpcie do Domino’s Pizza. Możecie również zamówić swoje danie on-line. Bez obaw – pizza z dowozem dociera tak samo smaczna oraz przyjemnie gorąca, jak ta zamawiana w lokalu. Do wyboru pizzy od Domino’s powinni przekonać Was też sami pracownicy. To ludzie z pasją i zamiłowaniem do dobrej kuchni, ale przede wszystkim to urodzeni entuzjaści pizzy, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności i wiedzę. Nie bez znaczenia jest też fakt, że każdy placek – bez względu na jego rodzaj oraz ilość dodatków– syci nas na długo, ale bez uczucia nieprzyjemnej ciężkości na żołądku.

Leave a Comment