Zalety garnków Philipiak

Gotowanie może być dzisiaj zdrowe. Wystarczy wybrać tylko dobry produkt. Zdecydowanie takim produktem są znane i cenione garnki Philipiak. Sprawdź, jakie plusy będzie miało gotowanie z garnkami Philipiak.

Idea firmy

Tak, jak producenci podkreślają ideą firmy Philipiak Milano jest przede wszystkim promocja zdrowego stylu życia. W związku z tym gotowanie na produktach Philipiak umożliwia zastosowanie wielu metod przyrządzania potraw. Pozwala to zachować naturalne i odżywcze składniki surowców spożywczych. Oprócz kategorii zdrowia, równie ważny jest smak. Idealny smak potraw potrafi wyeksponować gotowanie na parze. Proces ten nie jest skomplikowany. Do przyrządzania potraw potrzebna jest gorąca para. Dzięki temu sposobowi nie tracimy cennych składników odżywczych i minerałów. Ponadto technologia użyta w naczyniach pozwala gotować w małej ilości wody.

Smażenie bez tłuszczu

Smażenie bez tłuszczu to sposób na zachowania zdrowia i zgrabnej sylwetki. Odpowiednio skonstruowane garnki Philipiak umożliwiają przyrządzenie potraw bez dodatku tłuszczu. W ten sposób zostaje zachowana odpowiednia równowaga pomiędzy wspaniałym, naturalnym smakiem a walorami odżywczymi potrawy.

Czym jest gotowanie w systemie wieżowym?

Gotowanie w systemie wieżowym pozwala przyrządzić jednocześnie kilka zdrowych dań. Polega to na tym, że stawiamy jedno naczynie na drugim. W ten sposób możemy w tym samym czasie smażyć, dusić i gotować.

Pamiętajmy również o tym, że naczynia Philipiak to nie tylko garnki i patelnie, lecz także noże i sztućce, porcelana oraz urządzenia elektryczne. Wśród tych ostatnich na uwagę zasługuje wielofunkcyjna wyciskarka kuchenna oraz wysokiej jakości blender.

 

Zdjęcia pochodzą ze strony www.philipiakmilano.pl

Leave a Comment